skip to Main Content

Etkileyici tasarımlarla dikkat çeken reklamlar yapmayı seviyoruz
Yakıntakip Medya için tasarım bir tutkudur, tasarım ile dikkat çekip insanların zihinlerinde ve kalplerinde yer edinen reklamlar hazırlamak bizim önceliğimizdir. Bu noktada bağımsız çalışmayı, yönlendirmelerden ziyade bizi özgür bırakıp gerçekten etkili reklam yapmamıza fırsat veren firmalarla çalışmaya özen gösteriyoruz. Bizim için Reklamcılık sadece para kazanmak değil, öncelikli motivasyonumuz hiçbir zaman para olmadı.

Bu yolculuğa 2007 yılında start verdik;
Bu güne kadar çalıştığımız yüzlerce firma için kurumsal kimlikler tasarladık, yeni markalar oluşturduk, kampanyalar hayata geçirdik, pazarlama stratejileri ürettik. Üreticiliğimiz ve deneyimlerimizle değere değer kattık. Değişmeyen tek şey heyecanımız, işimize duyduğumuz ilgi ve sevgi, iş ortaklarımıza yaşattığımız başarı ve gurur duyguları.

Vizyonumuz;

Değişen ve gelişen iş dünyasında üretkenliği, kaliteyi, özgün fikirleri, Çarpıcı tasarımları ön planda tutarak, müşterilerimiz ile uzun vadeli bir iş birliği içerisinde çalışmak, güçlü imajlar ve markalar oluşturmak kalıcılık sağlamaktır.

Kalitede, hizmette, müşteri ilişkilerimizde sektörümüzde en iyi olmak, sahip olduğumuz bu imaji korumak, kalite verimliliğini sürekli kılmak, sürekli pozitif değer üreterek piyasada lider olmak temel ilkemizdir.

Misyonumuz;

Reklam dünyasına yeni bir soluk ve bakış açısı getirmek. Bu işi yaparken etik davranarak kalitemizi güven ile perçinlemektir. Gelişmiş tasarım yeteneklerimiz ile müşterilerimizin reklam ve bilişim sektörlerindeki tüm ihtiyaçlarnı en etkin ve hızlı çözümler üreterek ve en iyilerin arasına taşıyarak markalaştırmaktır.

Kurumların ticari etkinliklerine ve marka bilinirliklerine katkıda bulan projeler geliştirmek, her zaman müşteri memnuniyetini ve kaliteli hizmet anlayışını sunmak.

Açıkhava Reklamları
Açık hava reklamcılığı konumu itibari ile sosyal yaşam alanları ve ulaşım hatları üzerinde farklı reklam üniteleri ile ürün ya da hizmet tanıtımlarını bireylerin sürekli karşısına çıkaran ve akıllarına kazıyan etkili diğer bir reklam mecrasıdır.

Halk Otobüsleri
Faaliyet hayatına 2007 yılında başlayan YAKINTAKİP MEDYA medya satın alma faaliyeti içerisinde birçok reklam mecrası ile markaların geniş bir yelpazede iletişim ve tanıtımlarını sağlamaktadır. Verdiği hizmetlerde alışılagelmişten farklı bir çalışma prensibine sahip olup özellikle şehir ulaşım hatlarının ve yaşam alanlarının yoğun olduğu hat ve noktalarda çok geniş kitlelere en kısa sürede ulaşabilmektedir. Bu hızlılığı kaliteli hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti ile bütünleşip hizmetlerine devam etmek ve müşterilerimizin marka algılarını en iyi noktalara taşımak en öncelikli hedefimizdir.